Зварювальні роботи

Зварювання - це технологічний процес отримання з'єднання металів шляхом встановлення між ними міжатомних зв'язків. Можна з'єднувати за допомогою зварювання сплави, а також однорідні і різнорідні матеріали. В даний час зварювання широко використовується майже в усіх областях будівництва і машинобудування.

Величезні переваги зварювання забезпечили їй широке застосування в народному господарстві. З її допомогою виробляються кораблі, літаки, мости, реактори, турбіни, котли та інші конструкції. Зварювання завжди відрізняється якістю і високою надійністю.

Ми надаємо повний спектр послуг зі зварювання різних металів

  • чорні метали
  • чавун
  • алюміній
  • нержавіючу сталь
  • бронзу
  • мідь та інші.

Можливість зварювання в режимах MIG / MAG так і в TIG.

Ремонт і відновлення деталей машин і автомобілів, як зварювання так і подальша механічна обробка.

При необхідності можливий виїзд зварника на об'єкт

Ручне дугове зварювання (ММА)

характерно запалювання дуги, дотику електроду до металевого виробу, підтримка довжини дуги під час зварювання і переміщення електроду

Напівавтоматичне дугове зварювання в середовищі захисних газів (МІG / МАG)

полягає в тому, що в зону дуги надходить захисний газ. Виділене дугою тепло розплавляє основний метал і електрод. Остигаючи, метал зварювальної ванни утворює зварювальний шов. Захисний газ ізолює розплавлений метал від газів в повітрі, перешкоджаючи їх взаємодії.

Аргонно-дугове зварювання в середовищі інертних газів (ТІG)

кромки зварюваного виробу і присадочного металу розплавляються дугою, що горить між неплавким вольфрамовим електродом і виробом. Дуга, зварювальна ванна, торець присадного дроту і шов що кристалізується захищені від повітря інертним газом, що подається в зону зварювання пальником.

   

Прикрипіти документ
Очистить