Шлюзові затвори, дозатори. живлювачі

Компанія БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" виготовляє шлюзові затвори в найкоротший термін з технічних вимогам замовника.

Шлюзовий затвор є незамінним обладнанням в технологічних лініях, що використовують для транспортування сипучих і гранульованих продуктів пневматичну і механічну подачу.

Він встановлюється в якості механізму розділяє середовище з нормальним і підвищеним тиском, дозволяє здійснювати подачу матеріалу з мінімальними протіканням повітря. Проста і надійна конструкція шлюзового затвору сприяє його активному застосуванні в багатьох виробничих і переробних галузях. Найбільш часто шлюзовий затвор можна зустріти на підприємствах зернопереробної і борошномельної промисловості, що використовують пневматичну сепарацію і транспортування продукту.

Ми виготовляємо шлюзові затвори в залежності від технічних умов роботи

Опис Тип Малюнок

Шлюзовий затвор з ущільненням

В якості ущільнення використовується поліуретан або гума

RV-ХXXС

Шлюзовий затвор без ущільнення

Ущільнення виходить за рахунок мінімальних зазорів між корпусом та лопатками. Найчастіше використовується в харчовій промисловості  де необхідно мінімалізувати попадання сторонніх частинок в продукт

RV-XXX

Шлюзові затвори можуть бути з винесеними підшипниковими вузлами та вбудованими.

Чому варто вибрати нас?

  • невисока ціна - висока якість надійність
  • допоможемо підібрати те, що потрібно саме для вас
  • якісні матеріали
  • комплектуючі від перевірених виробників
  • Маємо понад 20-річний досвід експлуатації та виготовлення крохмального обладнання, і модернізації власного виробництва

Купити шлюзовий затвор в Україні від БК "ВИМАЛСПЕЦБУД"

Ми розташовані в Чернігові, і виробляємо шлюзові затвори під замовлення, виходячи з вимог замовника в найкоротші терміни за привабливими цінами. Купити шлюзові затвори виробництва БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" Ви можете через оформлення онлайн-заявки або звернувшись по телефону. (Перейти до контактів)

Наші ціни на шлюзові затвори Вас приємно здивують!

Прикрипіти документ
Очистить