Прямий стрічковий конвеєр

Прямі стрічкові конвеєри успішно застосовуються в різних сферах виробничої діяльності. Вони мають статус найпопулярніших і зручних засобів безперервного переміщення вантажних об'єктів на виробництві.

Їх висока ефективність підтверджується використанням в різних областях:

  • для пересування всередині цехів і складів мішків, коробок, рулонів і іншого штучного товару;
  • переміщення з одного місця на інше товарів в упаковці;
  • транспортування сипучих вантажів;
  • перевезення всередині цехів дрібноштучного товару.

Корпус прямого транспортера може бути виконаний з різного матеріалу, а широкий спектр стрічок дозволяє підібрати ідеальне покриття саме для Вашого вантажу.

Прямий конвеєр може використовуватися як окремо стоїть одиницю між столами або верстатами, так і збиратися в транспортну лінію, здатну перемістити Ваш вантаж через все приміщення.

Також прямий стрічковий конвеєр може бути доповнений будь-автоматикою, корпус можна закрити корпусом з нержавіючої сталі для харчової промисловості, або виготовити короб з іншого матеріалу, на Ваш вибір.

Купити прямий конвеєр в Україні від БК "ВИМАЛСПЕЦБУД"

Ми розташовані в Чернігові, і виробляємо конвеєри будь-яких розмірів під замовлення, виходячи з вимог замовника в найкоротші терміни за привабливими цінами. Купити прямі конвеєри виробництва СК "ВИМАЛСПЕЦБУД" Ви можете через оформлення онлайн-заявки або звернувшись по телефону. (Перейти до контактів)

Наші ціни на прямі конвеєри Вас приємно здивують!

Прикрипіти документ
Очистить