Стрічкові конвеєри

Стрічковий конвеєр є найбільш популярним на ринку. Його використовують сільськогосподарські підприємства, склади, а також найрізноманітніші промислові структури. Там, де є необхідність транспортування штучних або сипучих вантажів, ідеально підходить саме конвеєр стрічкового типу. Він являє собою безупинно працює транспортер, на якому переміщення об'єктів відбувається за рахунок стрічки.

Ми успішно виготовляємо такі типи стрічкових конвеєрів:

Прямі стрічкові конвеєри

Похилі стрічкові конвеєри

Z-подібні стрічкові конвеєри

L-подібні стрічкові конвеєри

Г-подібні стрічкові конвеєри

Жолобчаті стрічкові конвеєри


Перевагою БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" при проектуванні і виробництві конвеєрів є багаторічна практика впровадження і тестування конвеєрних рішень на великому виробництві.

В даний час БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" спеціалізується на виробництві конвеєрного обладнання будь-якої складності з наданням всього спектра послуг від проектування до монтажу конвеєрів у замовника з наданням гарантії.

Розвиток власної виробничої бази дозволяє нам не тільки забезпечити технічний контроль на всіх етапах виробництва конвеєра, а й значно знизити ціни продукції, що випускається за рахунок автоматизації процесів - розкрій матеріалів лазерною установкою, токарні верстати з ЧПУ і гнучкі преси.

 

Проектування стрічкового конвеєра

БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" надає послуги проектування стрічкових конвеєрів як для інтеграції на окремих ділянках виробництва, так і для створення автоматизований конвеєрних ліній будь-якої складності.
Виробнича база БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" і професійна команда інженерів-конструкторів готова реалізувати стрічкові транспортери за індивідуальними розмірами і в залежності від особливостей вашого бізнесу.

Ми проводимо різні види стрічкових транспортерів і роликових конвеєрів під замовлення, виходячи з потреб замовника. Ваші замовлення завжди виконуються в найкоротші терміни.

Завдяки власній технологічній базі і величезному досвіду наших фахівців можемо запропонувати рішення по автоматизації виробничих процесів для будь-якого бізнесу, як за допомогою декількох видів стрічкових конвеєрів, так і при використанні роликових конвеєрів - рольгангів.

Прикрипіти документ
Очистить