Розробка проектно-кошторисної документації

Документація проектно-кошторисного типу являє собою нормативний перелік впорядкованої документації, яка обґрунтовує і розкриває сутність майбутнього проекту з повним аналізом на загальні фінансові витрати при будівництві.

Складання і розробка проектно-кошторисної документації - є важливою і невід'ємною частиною будь-якого проекту.

Це також визначає ефективнність, раціональність та економічність в майбутньому будівництві об'єкта. Міцна основа будь-якого будівництва, в незалежності від масштабності, це правильна і чітка розробка проектної і робочої документації. Вона є контролем якості всіх  виконуємих робіт, допомагає грамотно відстежити витрати на будівельні матеріали.

Дуже важливою ланкою, при розробці, є дотримання державної законодавчої бази і відповідність всім чинним будівельним нормам і стандартам, а також законодавчим aктам держави.

Будь-якому будівництву повинна передувати розробка проектно кошторисної документації, не залежно від того, що саме мається на увазі будувати: велике промислове підприємство, багатоквартирний житловий будинок, або невеликий приватний котедж. Саме від якості проведених робіт на цьому етапі багато в чому буде залежати і загальний результат.Грамотне проектування і будівництво є невіддільними частинами одного процесу.

Не маючи чіткого плану всіх майбутніх заходів просто неможливо вести осмислені роботи.

Тільки тоді, коли ще тільки ведеться розробка проектно кошторисної документації, замовник може безболісно вносити корективи, пов'язані із загальною вартістю проекту. Коли документи узгоджені і затверджені, щось змінити буває вже дуже складно, так як всі ланки проекту тісно пов'язані між собою. Тому проектування і будівництво потрібно вести дуже професійно, залучаючи до роботи самих висококласних фахівців.

Тому, компанія Вималспецбуд надає комплекс послуг по складання всієї необхідної проектно-кошторисної документації.

У комплекс послуг входить:

  • отримання дозволу на проектування;
  • збір вихідних даних;
  • власна розробка проектно-кошторисної документації;
  • узгодження і експертизи проекту;
  • отримання дозволу на будівництво.

Ми завжди раді Вам допомогти, наші експерти готові дати повну консультацію і втілити Ваші ідеї в життя! (Перейти до контактів)

Прикрипіти документ
Очистить