Роликові конвеєри

Рольганг це транспортувальне конвеєрне обладнання або транспортер роликовий для переміщення різних несипучих об'єктів за допомогою роликів, які жорстко закріплені в металевому каркасі.

Переміщення по рольгангу відбувається під впливом власної ваги переміщуваного об'єкта в результаті нахилу конструкції рольганга або під впливом людської сили, а також з використанням механічного приводу або гідравлічних штовхачів-Штовхувачі.

Призначення рольгангів

Рольганги складають важливу ланку в ланцюзі транспортування об'єктів різної тяжкості як всередині цехів або складів, так і між ними. Рольганги у вигляді транспортерів є випробуваним засобом для допомоги в пересуванні будь-яких вантажів на невеликі відстані, що значно спрощує вантажно-розвантажувальний цикл і оптимізує весь робочий процес.

Максимальна вантажопідйомність рольганга залежить від розміру роликів і жорсткості конструкції транспортера. Максимальна відстань для транспортування вантажу обмежується проектом конвеєрної лінії, яка може складатися з декількох секцій рольгангов, як з використанням, так і без приводу.

Залежно від структури траси, поділяють такі найбільш полулярних види рольгангов:


Прямі приводні рольганги

Прямі неприводні рольганги

Поворотні приводні рольганги

Поворотні неприводні рольганги

Основними перевагами застосування рольгангів є:

  • Різноманітність конструктивних рішень
  • Тривалий термін експлуатації
  • Відносно низька вартість
  • Можливість швидкого регулювання під задані параметри
  • Простота використання і невибагливість в обслуговуванні

Перевагою БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" при проектуванні і виробництві конвеєрів є багаторічна практика впровадження і тестування конвеєрних рішень на великому виробництві.

В даний час БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" спеціалізується на виробництві конвеєрного обладнання будь-якої складності з наданням всього спектра послуг від проектування до монтажу конвеєрів у замовника з наданням гарантії.

Розвиток власної виробничої бази дозволяє нам не тільки забезпечити технічний контроль на всіх етапах виробництва конвеєра, а й значно знизити ціни продукції, що випускається за рахунок автоматизації процесів - розкрій матеріалів лазерною установкою, токарні верстати з ЧПУ і гнучкі преси.

Проектування стрічкового конвеєра

БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" надає послуги проектування стрічкових конвеєрів як для інтеграції на окремих ділянках виробництва, так і для створення автоматизований конвеєрних ліній будь-якої складності.
Виробнича база БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" і професійна команда інженерів-конструкторів готова реалізувати стрічкові транспортери за індивідуальними розмірами і в залежності від особливостей вашого бізнесу.

Ми проводимо різні види стрічкових транспортерів і роликових конвеєрів під замовлення, виходячи з потреб замовника. Ваші замовлення завжди виконуються в найкоротші терміни.

Завдяки власній технологічній базі і величезному досвіду наших фахівців можемо запропонувати рішення по автоматизації виробничих процесів для будь-якого бізнесу, як за допомогою декількох видів стрічкових конвеєрів, так і при використанні роликових конвеєрів - рольгангів.

Прикрипіти документ
Очистить