Прямий приводний рольганг

Приводні рольганги служать для доставки грузооб'ектов по цеху або між цехами і складами. Вони експлуатуються в різних областях і знижують трудовитрати при складуванні і навантажувальних роботах.

Різні конфігурації даного конвеєра забезпечать Вам саме ту внутрішню логістику, яка Вам потрібна.

Ми підлаштовуємось під клієнта якщо у Вас є певна планування, а якщо такої немає, то наші фахівці можуть приїхати до Вас на виміри і розробити повну планування транспортної системи під ключ.

Якщо особливості Вашого приміщення не дозволяють зробити пряму лінію, ми можемо доповнити прямий роликовий конвеєр поворотними секціями або встановити Штовхувачі струмкової, а так само кутовими подають або приймають столами.

Залежно від ваги переміщуваного вантажу, ми підберемо Вам приводний рольганг, а так само частоту роликів, яку можна змінювати, в залежності від габаритів вантажу.

Спеціально для Вас у нас створений величезний конструкторський відділ, завдяки чому Ви ніколи не будете в режимі очікування, а так само зможете оперативно додати додаткові функції на Ваш роликовий конвеєр.

Купити прямий неприводний конвеєр в Україні від БК "ВИМАЛСПЕЦБУД"

Ми розташовані в Чернігові, і виробляємо прямі приводні конвеєри будь-яких розмірів під замовлення, виходячи з вимог замовника в найкоротші терміни за привабливими цінами. Купити прямі приводні конвеєри виробництва БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" Ви можете через оформлення онлайн-заявки або звернувшись по телефону. (Перейти до контактів)

Прикрипіти документ
Очистить