Мийки промислові

Сьогоднішній ринок встановлює високу планку до якості продукту. У зв'язку з цим компанії, які займаються переробкою овочів, ягід і фруктів для заморозки, консервації або просто зберігання зустрічаються з питанням мийки продукту.

Операція мийки вважається ключовою при виготовленні харчових продуктів, і від її якості залежить остаточне якість продукту.

Зрозуміло, вручну великі обсяги реалізувати не вдасться, та й досить затратно. З цієї причини створено величезну кількість альтернативних мийних систем.

Процедура мийки як чистить овочі та фрукти від забруднення, так і зменшує скупчення мікроорганізмів, що істотно збільшує час зберігання.

При додаванні в мийну машину щіток проводитися допоміжна обробка, і виконується полірування поверхні продукту. За рахунок цього фрукти та овочі стають більш спокусливими для покупця, а це додає конкурентоспроможності Вашого товару при реалізації.

Мийні машини можна розділити на: барабанні, конвеєрні, лопатеві і щіткові.

Мийки барабанні припускають собою обертову перфоровану бочку, яка розташовується під певним кутом, в середину подається вода і фрукти. Завдяки силі тяжіння і нахилу фрукти проходять по барабанчики і висипаються на конвеєр. Процес очищення відбувається в результаті тертя один об одного і стінки барабанчика. Ця модель підходить для стійких до пошкодження продуктів, таких як картопля, морква та інші.

Конвеєрні мийні машини - це транспортер на якому подається і переміщається продукт. Він щедро зрошується або занурюється в резервуар з водою. Подібне спецобладнання підійде для багатьох овочів і фруктів. Для ягід на такі конвеєри встановлюють сітковий стрічку.

Бункерні  використовуються в більшій мірі для мийки жорсткого овочевого продукту або з подальшою переробкою. Це ємність, заповнена водою в якій крутяться щіткові вали.

Лопастні представляють собою резервуар, всередині якого знаходяться обертові лопатки. Завдяки цьому відбувається педантичне видалення забруднення.

Щіткові бувають на основі як стрічкових, так і барабанних видів мийок. Просто до цих видів мийок додані щіткові вали, на які подається вода або розпирскується з них.

БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" розробляє і виготовляє мийне устаткування в залежності від технічних умов замовника.

  • невисока ціна - висока якість надійність
  • допоможемо підібрати те, що потрібно саме для Вас
  • якісні матеріали
  • комплектуючі від перевірених виробників
  • маємо понад 20-річний досвід експлуатації і виготовлення крохмального обладнання, і модернізації власного виробництва

Купити промислову мийку в Україні від БК "ВИМАЛСПЕЦБУД"

Ми розташовані в Чернігові, і виробляємо промислові мийки будь-яких розмірів під замовлення, виходячи з вимог замовника в найкоротші терміни за привабливими цінами. Купити промислову мийку виробництва БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" Ви можете через оформлення онлайн-заявки або звернувшись по телефону. (Перейти до контактів)

Наші ціни на промислові мийки Вас приємно здивують!

Прикрипіти документ
Очистить