Кільця бетонні

Колодязні кільця широко використовуються при впорядкуванні колодязів різного призначення. Вироби також незамінні при будівництві всіляких шахт, містків та інших конструкцій. Завдяки універсальній конструкції і зручному зчепленню між елементами застосування конструкції в інших сферах людської діяльно цілком виправдано, а в деяких випадках незамінне. Не дивно, що бетонні кільця користуються великою популярністю серед будівельних компаній і звичайних власників котеджів і приватних будинків.

Види бетонних кілець

Залізобетонні кільця являють собою з'єднання бетону і стали, сформовані в обтічну форму. Вироби є частиною збірної конструкції, яку використовують на будівельних ділянках. Не менш часто кільця застосовують в якості ємностей для вигрібних ям або септиків (подібні конструкції доповнені бетонної кришкою з отворами).
Жб кільця використовують для створення водовідвідних трубопроводів і колодязів оглядових. Висока якість матеріалів наділяє конструкцію високими показниками морозостійкості, водонепроникність і зносостійкість.

Купити колодязні кільця в Україні від БК "ВИМАЛСПЕЦБУД"

Ми розташовані в Чернігові, і виробляємо колодязні кільця, виходячи з вимог замовника в найкоротші терміни за привабливими цінами. Купити колодязні кільця виробництва БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" Ви можете через оформлення онлайн-заявки або звернувшись по телефону. (Перейти до контактів)

Прикрипіти документ
Очистить