Шнекові конвеєри

Шнекові конвеєри використовуються для транспортування сипучих і дрібнокускових вантажів. Такі конвеєри використовуються на підприємствах важкої, харчової промисловості та інших видах виробництва. Їх переваги полягають у високій герметичності, так як головним робочим елементом є вал, який розташований всередині корпусу. Також відзначимо простоту пристрою, компактність і безпеку за рахунок захисту всіх рухомих елементів матеріалами корпусу.

Вартість шнекових транспортерів залежить від необхідних технічних характеристик. Наша компанія забезпечить покупку гвинтового конвеєра, повністю адаптованого під потреби вашого виробництва. БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" здійснює комплексну реалізацію замовлень по всій Україні, включаючи розрахунок ціни, доставку, установку і обслуговування устаткування.

ПРИНЦИП РОБОТИ ШНЕКОВИХ КОНВЕЄРІВ
Конструкція складається з жолоба, забезпеченого декількома завантажувальними секціями. Всередині жолоби розташований гвинт, між лопатями якого розташовується вантаж. За рахунок дії приводу гвинтовий системі передається обертання, завдяки чому вантаж переміщається по жолобу і направляється до випускних патрубків в кінці лінії.

Залежно від типу вантажу ви зможете купити моделі з суцільними лопатями, які використовуються для переміщення сипучих матеріалів, стрічковими - для кускових матеріалів і у вигляді окремих лопаток - для липких матеріалів. Також ви можете купити конструкцію на основі безосевого вала, який дозволяє використовувати обладнання для транспортування особливо липких матеріалів, які можуть налипає на вісь вала.

ПАРАМЕТРИ ШНЕКОВИХ ТРАНСПОРТЕРІВ
Максимальна довжина транспортера становить 60 м, діаметр жолоба становить 100-1000 мм, довжина секції шнека може варіюватися від 2 до 4 метрів. За вашим бажанням може бути виготовлена ​​конструкція з будь-якою довжиною жолоба. Продуктивність конвеєра становить від 20 до 500 м3 / год.

ПЕРЕВАГИ ШНЕКОВІХ ТРАНСПОРТЕРІВ

  • простота конструкції;
  • можливість розміщення жолоби під кутом в 45 градусів;
  • дозована подача матеріалу;
  • можливість проміжної вивантаження матеріалів;
  • герметичність;
  • безпеку за рахунок повної ізоляції рухомих елементів захисним корпусом;
  • невисока ціна в порівнянні з іншими типами конвеєрів.

Купити шнековий конвеєр в Україні від БК "ВИМАЛСПЕЦБУД"

Ми розташовані в Чернігові, і виробляємо шнекові конвеєри будь-яких розмірів під замовлення, виходячи з вимог замовника в найкоротші терміни за привабливими цінами. Купити шнекові конвеєри виробництва БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" Ви можете через оформлення онлайн-заявки або звернувшись по телефону. (Перейти до контактів)

Наші ціни на шнекові конвеєри Вас приємно здивують!

Прикрипіти документ
Очистить