Модернізація і ремонт техніки та обладнання

Рано чи пізно обладнання виробляє свій ресурс, застаріває морально чи фізично. Настає момент покупки нового обладнання, що вимагає солідних матеріальних вкладень. Дозволити їх можуть далеко не всі. Але і навіщо витрачати гроші, якщо на допомогу застарілій техніці приходить ремонт і модернізація обладнання? Що дозволить істотно заощадити і оптимізувати витрати.

Ремонт і модернізація обладнання для промисловості

Підприємство БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" надає такий вид послуги, як ремонт і модернізація обладнання. Це дає можливість не тільки зберегти працездатність техніки, агрегатів і виробничих ліній! Також в процесі здійснюється відновлення або повна заміна деталей, вузлів, які або вийшли з ладу, або перебувають на межі зносу.

Такий підхід дозволяє:

  • уникнути поломок обладнання взагалі або знизити їх кількість;
  • виключити простої під час виробничого процесу;
  • знизити витрати на обслуговування і ремонт.

У нас є досвідчений персонал, матеріальна база, власний відділ проектів, що гарантує високу якість всіх виконуваних робіт.

Чому так важлива своєчасна модернізація?

Реконструкція, модернізація обладнання дозволяє в майбутньому істотно оптимізувати всі виробничі процеси. Це позитивно позначається на обсягах продукції, що випускається, приводить до зниження собівартості і підвищення якості і т.д.

Зокрема, повна або хоча б частково проведена модернізація вдихне в обладнання нове життя, а також дасть можливість скоротити кількість обслуговуючого персоналу.

Під час робіт з модернізації наші фахівці проведуть заміну всіх вузлів, які знаходяться на межі зносу, на більш надійні і сучасні деталі, що забезпечують раціональну роботу.

Також в деяких випадках можливо дооснастити обладнання, завдяки чому воно стане автоматизованим, мінімізує ручну працю і необхідність людського втручання в роботу.

Відзначимо, що автоматизація процесів - затребуваний напрямок. Звичайно, воно передбачає певні проектні розробки, але нашим фахівцям під силу їх виконати. Також ми працюємо з кресленнями, представленими замовниками.

Якщо вам необхідні ремонт і модернізація устаткування - підприємство БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" готове допомогти у вирішенні цього питання.

Прикрипіти документ
Очистить