Похилий cтрічковий конвеєр

Похилі стрічкові конвеєри мають різні технічні характеристики, зокрема, кут нахилу.

Така поверхня дозволяє оптимально використовувати простір виробничих приміщень. Ідеально підходить для промислових цехів, логістичних центрів, товарних складів. Завдяки своїй специфіці, часто використовується на відкритому повітрі. Своєрідна конструкція вписується в виробництво з багаторівневим процесом.

Похилий конвеєр найчастіше використовуються при перепадах висоти в зоні транспортування, а так само потрібні для того, щоб дбайливо спустити або підняти вантаж на висоту до 2.5 метрів.

Кут нахилу може бути від 5 ° до 60 °

При мінімальних нахилах, цілком достатньо звичайної стрічки, без бортів і полиць. Якщо ж нахил більше 20 градусів, ми рекомендуємо комплектацію транспортера зі стрічкою з гофробортамі.
Якщо у Вас вже є прямий стрічковий транспортер, на довжині в 5000 мм можна змінити кут нахилу до 5 °, всього лише змінивши висоту ніжок, регулюючи висувні опори.

Якщо ж на наявному прямому стрічковому транспортері потрібно значно збільшити кут нахилу, то Ви можете замовити комплектуючі для самостійної зміни нахилу.

Купити похилий конвеєр в Україні від БК "ВИМАЛСПЕЦБУД"

Ми розташовані в Чернігові, і виробляємо похилі конвеєри будь-яких розмірів під замовлення, виходячи з вимог замовника в найкоротші терміни за привабливими цінами. Купити похилі конвеєри виробництва БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" Ви можете через оформлення онлайн-заявки або звернувшись по телефону. (Перейти до контактів)

Наші ціни на похилі конвеєри Вас приємно здивують!

Прикрипіти документ
Очистить