Системи вентиляції та кондиціонування повітря, опалення

 • dfgdfg
 • dfgdfg
 • dfgdfg
 • dfgdfg
 • dfgdfg
 • dfgdfg

БК "ВИМАЛСПЕЦБУД"  надає комплекс послуг з будівництва систем вентиляції, кондиціонування та опалення, що включає в себе:

 • розробку техніко-економічного обґрунтування;
 • розробку робочого проекту;
 • робочі креслення (з нанесенням обладнання і розводкою мереж повітроводів і трубопроводів);
 • монтажні роботи, роботи по влаштуванню інженерних мереж, монтажу технологічного обладнання;
 • пуско-наладжувальні роботи з устаткуванням (обладнанням).

Вентиляція - це сукупність заходів і  пристроїв, що використовуються при організації повітрообміну з метою забезпечення допустимих метеорологічних, санітарно-гігієнічних, технологічних умов повітряного середовища в приміщеннях і на робочих місцях відповідно до державних будівельних  та санітарних норм.

Вентиляція - створення обміну повітря в приміщенні для видалення надлишків теплоти, вологи, шкідливих та інших речовин.  Вентиляція створює умови повітряного середовища, сприятливі для здоров'я і самопочуття людини, що відповідають вимогам технологічного процесу, збереження устаткування і будівельних конструкцій будівлі, зберігання матеріалів, продуктів, книг, картин тощо.

Саме на етапі проектування опалення, вентиляції та кондиціонуванняповинні враховуватися всі необхідні пункти вимог для якісної реалізації будівництва об'єкта.

Наша компанія БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" виконує весь цикл робіт з проектування, паспортизації  систем, допомоги при узгодженні проекту, веденні  інженером об'єкта до його здачі. Виконуючи проектні роботи по вимогам замовника та сучасним нормам, виконуємо всі якісно, враховуючи, що реалізовувати ці рішення будемо ми. 

Наша перевага в тому, що ми приймаємо до уваги всі норми і вимоги з найсучаснішими системами і обладнанням. Ми виконуємо комплексне проектування систем опалення, вентиляції, кондиціонування, котелень і топкових, гарячого водопостачання, каналізації, димовидалення. Видаємо повний пакет проектної документації по перерахованим розділах. Перед початком виконання проектних робіт відбувається узгодження з замовником принципових схем і устаткування, яке застосовує, виходячи з техніко-економічного обґрунтування. Проектування виконується на підставі технічного завдання.

Проектування систем опалення, вентиляції та кондиціонування виконуємо в два етапи :
Перший етап Другий етап

На цій стадії проектування за укрупненими показниками виробляють вибір і техніко-економічне обґрунтування типу системи, визначають технічні площі для установки цього устаткування, а також визначення в першому наближенні її основних характеристик: продуктивності по повітрю, холоду і тепла, типу і числа центральних або автономних кондиціонерів , їх розташування, типу і витрати тепло- і холодоносіїв, типу і числа холодильних машин, насосів, встановленої потужності електроустаткування, маси системи. При цьому встановлюють попередню орієнтовну вартість системи.

Розробляють попередню схему системи. Після затвердження замовником ТО розробляють робочий проект - це найбільш відповідальна стадія проектування.

Робочий проект розробляється на підставі будівельних планувань, теплотехнічних характеристик будівельних конструкцій і технологічного завдання. Проводять розрахунок тепловлаговиделеній і на його підставі розрахунок повітрообміну для кожного приміщення, що забезпечує необхідні параметри.Підбирають устаткування, що забезпечує необхідний повітрообмін і втрати напору в мережі. Остаточно вибирають тип і принципову схему системи і визначають її характеристики, кількість розподільників повітря і т.д. Викреслюють плани з нанесенням обладнання і розводкою мереж повітроводів і трубопроводів. Далі креслять аксонометричні схеми мереж повітроводів і трубопроводів.Виконують аеродинамічні і гідравлічні розрахунки. Визначають рівень шуму. Заповнюють специфікації по обладнанню, матеріалами, арматурі і так далі із зазначенням фірми-виробника і вартості. На основі цієї документації виробляють замовлення обладнання. На цьому стадія проектування закінчується. Робочі креслення передаються монтажникам на об'єкт. 

Вибір системи вентиляції обумовлюється призначенням приміщень, характером технологічного процесу, видом шкідливих виділень і т.п. Виходячи з цього їх можна класифікувати за наступними характерними ознаками:

За способом створення тиску для переміщення повітря:

 • з природним спонуканням. Природне спонукання здійснюється за допомогою вітра та гравітації.
 • штучним (механічним) спонуканням. Механічне забезпечується механічними засобами - вентиляторами. Цей вид також дозволяє проводити попередню обробку припливного повітря (нагрів, охолодження) або фільтрацію забрудненого повітря перед викидом його в атмосферу.

За призначенням системи вентиляції класифікують на:

 • припливні. Припливна вентиляція подає свіже повітря ззовні.
 • витяжні. За допомогою витяжної системи вентиляції повітря з приміщення видаляється назовні.

Дуже часто ці два вида вентиляції комбінуються. Припливно-витяжна системи вентиляції, наприклад, для фарбувального цеху, у  приміщенні якого міститься пил від шліфувальної та механічної обробки, отруйні пари фарб та розчинників, забезпечить пожежну безпеку, збереження здоров’я та комфортних умов для працівників. 

За зоною обслуговування класифікують:

 • місцеві. Засобами місцевої вентиляції повітря може як подаватись до конкретного місця, так і видаляти повітря від місць, де утворюються шкідливі виділення та домішки. Найпростіший приклад - побутова кухонна витяжка над плитою.
 • загальнообмінні. На відміну від місцевої, загальнообмінна вентиляція здійснює забір та подачу повітря по всій площі приміщення рівномірно.

За конструктивним виконанням системи вентиляції бувають: канальні і безканальні. Безканальна система характеризується тим, що повітря видаляється та подається до приміщення через спеціальні отвори в огороджуючих конструкціях. Для установки безканальної системи знадобляться вентиляційні канали - повітропроводи, шахти.

Монтаж вентиляційних систем

Наша компанія БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" пропонує послуги, в повному комплексі, в області проектування і монтажу різних вентиляційних систем. Кваліфіковані співробітники компанії виконують високоякісні, професійні та недорогі монтажні роботи будь-якої складності, як за типовими проектами замовників, так і за власними проектами, а також демонтаж вентиляції.

Якщо Вам необхідно розробити і змонтувати вентиляцію у себе вдома (в котеджі або квартирі), на підприємстві, офісі або виробничому цеху, ми можемо запропонувати професійний монтаж побутової вентиляції. Фахівці нашої компанії виконають всі етапи подібної діяльності: проектування, поставку необхідного обладнання, і монтаж.

Якщо Вам необхідний повний спектр таких послуг, ми виконаємо роботу під ключ - від розробки документації, і до пуско-налагоджувальних робіт під керівництвом досвідчених інженерів. Але якщо Вам потрібні подібні роботи тільки частково - ми надамо їх відповідно до Ваших вимог.

Ми розуміємо, що монтаж вентиляційних систем для житлового приміщення, офісу, виробничих площ, цехів та підприємств - це дуже відповідальна робота, адже від успішного функціонування цих інженерних комунікацій буде залежати здоров'я і самопочуття відповідно і робота людей, які проживають чи працюють в даному спорудженні. І ми чудово впораємося зі своїми обов'язками, забезпечивши приміщення чудовою вентиляцією.

Ви можете замовити в нашій компанії монтаж промислової вентиляції. Ми виконаємо роботи відповідно до специфіки виробництва, і вона буде працювати оптимальним чином, забезпечуючи провітрювання приміщення і доступ свіжого повітря. Звичайно ж, монтаж промислової вентиляції - це дуже специфічна робота, яка потребує професійного підходу, і у нас є штат співробітників, який зможе з блиском вирішити такі завдання.

Монтаж систем опалення

Якісний монтаж систем опалення - необхідний етап підтримки комфорту, затишку і життєдіяльності, при цьому значно економить кошти за допомогою нових технологій дозволяють управляти температурою, вологістю, чистотою повітря і багатьма іншими параметрами наших осель і приміщень різного призначення.

Однак, управління цими параметрами слід передбачати на стадії проектування задовго до проведення оздоблювальних робіт тому, що кабель або труба не передбачена на стадії проектування в кращому випадку зіпсують вид, а часом і просто будуть неможливі для монтажу без порушення обробки або що ще гірше стяжки або стін і стель.

Наша компанія займається проектуванням, монтажем, пуско-налагодження і ремонтом інженерних систем. За весь час роботи на ринку інженерних систем ми накопичили величезний досвід проектування і монтажу систем опалення в заміських будинках, офісах, квартирах котеджах і виробничих приміщеннях. Ми завжди готові прийти на допомогу у вирішенні різних, в тому числі нестандартних ситуацій щодо виправлення, ремонту вже змонтованих систем при замовленому вами монтажі систем опалення.

Державні будівельні норми, санітарно-гігієнічні норми та вимоги технологічних процесів виробництв регламентують вимоги до систем вентиляції: вони встановлюють гранично допустиму концентрацію шкідливих речовин, температуру повітря, максимальну вологість, рівень шуму, що створює сама вентиляційна система, та інші параметри в залежності від призначення приміщення.В різних країнах санітарні та будівельні норми встановлюють різну норму повітрообміну на одну людину.

Чому варто обрати саме БК "ВИМАЛСПЕЦБУД"?

Ми спроектуємо і підберемо обладнання систем вентиляції  та теплозабезпечення у відповідності до діючих в України нормативних документів для створення комфортних умов роботи ваших промислових підприємств, офісів, торгівельних приміщень, приватних осель. 

Ми гарантуємо якісний монтаж сертифікованого обладнання, введення в експлуатацію та виконання пуско-налагоджувальних робіт.

Ми здійснюємо технічне супроводження і консультації, інструктаж відповідальних осіб замовника.

Ми виконуємо сервісне та післягарантійне обслуговування протягом всього терміну функціонування  обладнання. 

Ми завжди раді Вам допомогти, наші експерти готові дати повну консультацію і втілити Ваші ідеї в життя! (Перейти до контактів)

Прикрипіти документ
Очистить