Гнуття металу

 • dfgdfg
 • dfgdfg
 • dfgdfg
 • dfgdfg
 • dfgdfg
 • dfgdfg

Технічні можливості виготовлення деталей від БК "ВИМАЛСПЕЦБУД":

Гідравлічний гибочний прес DURMA AD-R 30220

 • максимальна довжина: 3000 мм;
 • максимальна товщина згину: 16 мм;
 • автоматичне калібрування і точність позиціонування до 0,01 мм;
 • зусилля 220 т;
 • роботи виконуються відповідно до креслень або зразками клієнта з невід'ємним контролем якості;

Гнуття листової сталі - це нескладна технологічна операція, яка вимагає підвищеної уваги і вивірених дій оператора гибочного верстата. Тому всю роботу повинні проводити професіонали, здатні забезпечити найвищу якість готової продукції.

Ми використовуємо автоматизоване обладнання в вигляді гідравлічного пресу для гнуття DURMA AD-R-30220, зусилля 220 т і довжиною робочої зони 3000 мм. Завдяки цьому Ми можемо створювати деталі з великою кількістю згинів, наданням обсягу і складної конфігурації без зварювання або з мінімальним її використанням.

БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" виконають згинання металу з повним дотриманням усіх необхідних розмірів і форм.

БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" пропонує послуги згинання листового металу різної товщини на своїх виробничих потужностях. Гнучкі роботи проводиться на сучасному листогибочном обладнанні з багатофункціональною системою ЧПУ і автоматичною системою компенсації прогину. Листозгинальні преси дають можливість виробляти складні деталі з мінімальними допусками, забезпечуючи монолітність конструкції і високу точність заданих пропорцій і кутів. Готові вироби при цьому будуть мати більшу твердість і надійністю в порівнянні з альтернативними методами обробки.

До ваших послуг гнучка різних листових сплавів: конструкційної і нержавіючих сталей, оцинкованого листа, алюмінію, і ін.

Що таке гнуття металу?

Гибка сталевих листів являє собою процес деформації листового металу, за допомогою якого виконується конфігурація виробів. В процесі робіт відбувається розтяжка зовнішнього шару заготовки і стиснення внутрішнього шару. При такому методі виконання виходить позбавлена ​​швів монолітна конструкція, сам же отриманий елемент зберігає всі антикорозійні характеристики і міцність.

При виконанні операції згинання металу, найбільш важливою з усіх характеристик, вважають, якої надає радіус згину. На спеціальному листозгинальному обладнанні його не можна отримати меншим, ніж товщина самого листа.

Найбільшою ефективності вдається досягти при роботі з тонколистовим прокатом.

Всі необхідні роботи проводяться досвідченими фахівцями БК "ВИМАЛСПЕЦБУД". Для вирішення питання вартості слід брати до уваги певні характеристики замовлення. Остаточна ціна визначається в залежності від того, яка товщина листа заготовки та інших характеристик - обсягу замовлення, складності виконання. Для більш точних розрахунків рекомендується обговорити питання з нашими фахівцями.

Гнучка металу на сьогоднішній день вважається однією з найбільш затребуваних операцій. Вона дозволяє отримувати високоякісні вироби з необхідними характеристиками без створення швів.

Чому варто звернутися саме до БК "ВИМАЛСПЕЦБУД"?

Відповідальний підхід
Ви отримуєте готову деталь, яка повністю відповідає вашим кресленням. Немає креслень - допоможемо спроектувати.
Доступні ціни
Адекватна і ретельно зважена цінова політика. При великих обсягах і серійному виробництві діє гнучка система знижок.
Підтримка
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і виконання замовлення з урахуванням всіх побажань. Допомога, консультація, гарантія від Нас.
Якісне виконання робіт
Результати нашої праці виправдають всі Ваші очікування. Плануємо виробництво таким чином, щоб ви отримали датель вчасно.
 

Сьогодні для своїх клієнтів ми пропонуємо:

 • серійне виробництво деталей;
 • зі збільшенням обсягів замовлення для наших клієнтів діє індивідуальна система знижок;
 • несерійні роботи і виготовлення прототипів;
 • гарантія дотримання всіх вимог креслень;
 • при виготовленні деталей ми точно враховуємо розміри, допуски і відповідність матеріалів;
 • точне планування всіх виробничих процесів;
 • дотримання термінів доставки;
 • індивідуальний підхід до виконання кожного замовлення.

Для замовлення послуг необхідно надати технічний план, ескіз або креслення необхідної деталі. У разі відсутності документації та креслень можна замовити повний комплекс інженірінгових робіт від БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" від виготовлення технічних креслень і розрахунків до впровадження у виробництво.

Потрібні послуги зі згинанні листового металу - телефонуйте нам, ми виконаємо роботи точно і якісно, ​​відповідно до обумовлених термінів!

Ми розташовані в Чернігові, і виконуємо згинання металу будь-якої складності. Замовити згинання металу від БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" Ви можете через оформлення онлайн-заявки або звернувшись по телефону. (Перейти до контактів)

Прикрипіти документ
Очистить