Наші роботи

Дах "під ключ". Школа с.Новий Білоус Чернігівського району, 2022 рік

 

 
     
 

Ставок відстійник каналізаційних вод, Редьківка, 2021 рік

 

Ангар для зберігання зерна, 2021 рік

 

ПрАТ “МЛИБОР” м.Чернігів, 2021 рік

 

Демонтажні та монтажні роботи по переносу зерносушарки MEYER2400S.

ФГ "Бутенко" с. Дягова Чернігівська область,  2021 рік

 

Будівництво споруд та будівель для господарств м’ясо-молочного тваринництва.
Працівники БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" зпроектували та виконали як загальнобудівельні, так і спеціальні роботи для фермерського господарства Бутенко (с.Дягова Менського району), де розвивають м‘ясо-молочне тваринництво, виробляють молоко екстра-класу. Зведено збірно-монолітні споруди: силосна траншея та гноєсховище. Виконано монтаж металоконструкцій навісу для великої рогатої худоби. 

Опалення та вентиляція для цеху фарбування автомобілів, м.Чернігів,  2020 рік

 

 

Будівництво цеху підготовчих робіт з фарбування автомобілів по вул. Дрозда, 7 на земельній ділянці, яка знаходиться  в постійному користуванні в м. Чернігові. Опалення. Вентиляція. Тип вентиляції: безканальна припливно-витяжна. 

ФГ "Бутенко",  2020 рік

 

 

Для зерноочисної лінії ФГ "Бутенко" спеціалістами цеху БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" виготовлено та змонтовано скальператор барабанний попередньої очистки зерна, призначений для видалення з зернової маси грубих великих сторонніх домішок. Для видалення з зерна легких домішок та пилу додатково встановлено блок повітряної очистки. Скальператор запобігає засміченню та перевантаженню приймально-розподільних пристроїв подальшого зерноочисного і зерносушильного обладнання, що підвищує їх продуктивність.

ТОВ «Сідко Україна» м. Ічня Чернігівської області,  2019 рік 

 

 

 

Нашим конструкторсько-технологічним відділом на замовлення ТОВ «Сідко Україна» м. Ічня Чернігівської області  розроблено проект приймально-накопичувального комплексу насіння соняшника заводу з приймання та переробки зернових культур загальною потужністю у 30 000 тон на рік.  Спеціалісти цеху металоконструкцій  виготовили обладнання комплексу: бункер БП-10, призначений для приймання насіння соняшника з автотранспорту та подальшого його транспортування по норії стрічковій ковшової Н-50,  бункер накопичувальний БН-100  та  конвейєр стрічковий жолобчатий КСЖ 6,5 для  переміщення насіння до  наповнювача біг-бегів. Ми виконали монтаж обладнання в короткий термін із дотриманням відповідних державних стандартів, норм та правил та успішно здійснили приймально-здавальні випробування.

Ставки - накопичувачі, Чернігівський район,  2018 рік 

 

 

Прикладом масштабного реалізованого нами проекту є будівництво ставків-накопичувачів сокових вод для нового заводу крохмалепродуктів та картоплепродуктів  на території  Новобілоуської сільської ради  Чернігівського району Чернігівської області.

Маштабне будівництво ЗКПП "ВИМАЛ",  2017 рік 

 

 

Металоконструкції на елеватор, с.Серединка 2016 рік 

 

 

Монтаж сушильного комплексу для пшениці виробництва Buhler GmbH (Німеччина) с. Питомник Конотопський район Сумська область,  2016 рік

 

 

 

Будівництво цеху БК "ВИМАЛСПЕЦБУД", м.Чернігів  2015 рік 

 

 

Будівництво зерносушильного комплексу 300 тон на добу ПП "ВИМАЛ-АГРО" , 2014рік

 

 

Автосалон МАГР-АВТО м.Чернігів
Будівництво автоцентру на розі вулиць Глібова та Незалежності в м.Чернігів, 2012 рік

 

 

Прикрипіти документ
Очистить