Електропостачання та електроосвітлення

 • dfgdfg
 • dfgdfg
 • dfgdfg
 • dfgdfg
 • dfgdfg
 • dfgdfg
 • dfgdfg
 • dfgdfg
 • dfgdfg
 • dfgdfg
 • dfgdfg
 • dfgdfg
 • dfgdfg

Комплекс електромонтажних робіт від БК "ВИМАЛСПЕЦБУД":

 • розробка проектного рішення, складання та затвердження технічної документації;
 • комплектація матеріалами та обладнанням;
 • електромонтажні та пуско-налагоджувальні роботи (комплекс робіт з перевірки, налаштування і випробування електрообладнання);
 • електровимірювання (виміри опору ізоляції кабелів та проводів, заземлюючих пристроїв, перевірка наявності зв’язку між заземлювачами і заземлюючими елементами);

Електромонтажні роботи – це один з спеціальних видів робіт, від яких залежить не тільки Ваш комфорт, але і Ваша безпека.  Виконання таких робіт потребує не тільки практичних навичок, але і знання ряду нормативів та технологій, обладнання та матеріалів. І не важливо якого ступеня складності  Ваш об՚єкт: кімната, квартира або садовий будиночок, чи це сучасне промислове підприємство, велике офісне приміщення або будівлі  та обладнання фермерського господарства.

Проектування електропостачання

Проектування електропостачання - це відправна точка для створення надійної і безпечної системи електропостачання. Електропостачання - невід'ємна частина будь-якого виробництва, квартири або будинку.

БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" займається проектуванням систем електропостачання для будинків, дач, котеджів, квартир, промислових і комерційних об'єктів, і має величезний досвід проектування електропостачання, а також його монтажу.

У будь-якому проекті проектувальник зобов'язаний передбачити дві системи електропостачання, стандартну, яка буде працювати в звичайному режимі, вона не повинна входити в крайні режими або працювати з перебоями, а так само резервну систему, вона буде включатися в разі виходу з ладу або перенапруги основної системи.

В завдання проектувальника входить побудувати систему таким чином, щоб аварійне включення не знадобилося. Ну і звичайно повинна існувати обов'язкова можливість підключення дизельного (або працює на іншому паливі) генератора, для ситуацій, коли електрику потрібно зовсім терміново, а на підстанції сталася аварія.

Однією з пріоритетних завдань наших проектувальників є забезпечення цілковитої електро безпеки. У наших проектах кожен елемент має повний захист від прямих або непрямих дотиків, а так само від замикань або вологості. Саме для таких цілей БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" використовує такі системи:

 • безпечно низька напруга ланцюгів управління освітлювальними приладами;
 • пристрої захисного відключення;
 • системи заземлення;
 • автоматичні вимикачі;

Проектне електропостачання об'єктів полягає в проведенні таких робіт:

 1. Аналіз систем і конфігурацій електромереж, які потрібні замовнику.
 2. Обробка технічних даних з урахуванням резервного енергозабезпечення об'єкта замовника.
 3. Розробляється схема робіт по підключенню до централізованих електромереж.
 4. Складається бізнес-план з обґрунтуванням всіх проектних нюансів.
 5. Виїзд фахівців на місце майбутнього монтажу обладнання електрогенераторів.
 6. Складається акт огляду місця установки обладнання.
 7. Розраховується потужність генератора з розрахунку призначення енергетичної установки і конкретних побажань замовника.
 8. Підводиться підсумок інвестиційних вкладень клієнта і розробляється графік заходів щодо проведення монтажних робіт і налагодження устаткування з чітким дотриманням виконання кожного пункту графіка.
 9. Складання попереднього проекту електропостачання, який узгоджується з замовником.

Складається вся проектна документація, забезпечується її незалежна експертиза у відповідних наглядових органах. Підготовка типового проекту з енергозабезпечення об'єктів фахівцями нашої компанії дає гарантію клієнтам на швидке узгодження розробленого проекту в будь-який наглядової організації, так як ми чітко стежимо за дотриманням норм і законності установки електрогенераторів з наданням всієї документації. Грамотний підхід до виконуваної роботи, великий досвід в розробці подібних проектів - це запорука Вашого успіху і довіру до нашої компанії. Типовий проект енергозабезпечення "під ключ" фахівцями нашої компанії - це не тільки розробка проектів і складання документації, це ще і швидке постачання і монтаж всього обладнання з високими гарантіями надійності.

Монтаж зовнішніх та внутрішніх систем електропостачання

Кваліфіковані електрики компанії БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" здійснять монтаж зовнішніх та внутрішніх систем електропостачання, установку електроустаткування, технічне обслуговування мереж. При необхідності нашими інженерами буде підготовлено всю необхідну проектну документацію, отримано відповідні дозвільні папери.

Фахівці БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" спроектують мережі електропостачання, внутрішні силові та освітлювальні мережі, комп'ютерні та телефонні мережі, системи безпеки . На кожен вид робіт буде підготовлена відповідна документація, завізована наглядовими органами.

Наші фахівці змонтують нову систему подачі електроенергії або зроблять капітальний ремонт існуючих мереж. Всі роботи здійснюються електриками з необхідним рівнем доступу та відповідної кваліфікації, а перед здачею об'єкта електрична мережа піддасться випробуванням, відповідним чинним нормативам. Тим самим забезпечується безпечна експлуатація електричних мереж. Монтаж слабкострумових мереж проводиться нами відповідно до європейських стандартів, якісно і в строк. Як відомо, до слабкострумових систем відносять системи сигналізації, телефонні лінії, системи контролю і відеоспостереження, системи оповіщення, локальні і комп'ютерні мережі.

Для підключення кондиціонерів, систем обігріву та іншого електрообладнання потрібно монтаж силових систем електропостачання. Професійно виконаний монтаж в рази продовжить термін служби електроагрегатів і забезпечить безпеку їх використання. Крім цього електрики компанії БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" виконають монтаж електропроводки (приховано або відкрито) і монтаж електроустановочних виробів, таких як вимикачі і штепсельні розетки, монтаж електричних щитків, систем безперебійного забезпечення електроенергією, резервних джерел живлення, інверторів і т.д . Всі роботи виконуються за дотриманням всіх технічних, естетичних норм і вимог безпеки електропостачання.

Ми завжди раді Вам допомогти, наші експерти готові дати повну консультацію і втілити Ваші ідеї в життя! (Перейти до контактів)

Прикрипіти документ
Очистить