Компенсація 25%

Купуючи обладнання БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" - ви повернете собі чверть вартості!

Хто може отримати компенсацію?

Одержувачами бюджетних коштів є юридичні особи та фізичні особи - підприємці, основною діяльністю яких є постачання сільськогосподарських товарів (за визначенням, наведеним у пункті 2.15 статті 2 Закону України “Про державну підтримку сільського господарства України”).

Як отримати компенсацію?

 1. Вибрати наше обладнання з переліку, згідно з яким можна отримати компенсацію. Наш номер в списку - №199.
 2. Оплатити обладнання через уповноважений банк.
 3. Подати заявку і документи, що підтверджують придбання обладнання в банк.
 4. Банк надає Міністерству аграрної політики інформацію про суму коштів підлягає часткової компенсації.
 5. Міністерство аграрної політики відправляє гроші банку згідно компенсації в списку агро виробників.
 6. Банк зараховує компенсацію на рахунок клієнта з якого була проведена оплата.

Для отримання часткової компенсації сільгоспвиробники мають подати до уповноваженого банку відповідну заяву та документи щодо придбання обладнання, а саме:

 • копію платіжного доручення;
 • акт прийому-передачі техніки чи обладнання;
 • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та/або машини (якщо техніка підлягає обов’язковій державній або відомчій реєстрації);
 • довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

Форма Заяви для отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва затверджено наказом Мінагрополітики України від 18.04.2017 р. № 228 (форма № 1).

Заявки для отримання часткової компенсації вартості техніки й обладнання подають:

 • до 5 грудня поточного року — якщо техніка й обладнання придбані до 1 грудня поточного року;
 • до 1 квітня наступного року — якщо техніка й обладнання придбані з 1 грудня поточного року(п. 11 Порядку № 130).

Строк отримання компенсації

Уповноважені банки формують реєстр сільськогосподарських товаровиробників, які придбали техніку й обладнання, і щомісяця до 10 числа подають його в електронному та паперовому вигляді до Мінекономіки (п.12 Порядку № 130).
Мінекономіки на підставі поданого вповноваженим банком реєстру щомісяця до 25 числа здійснює розподіл коштів між уповноваженими банками в межах виділених асигнувань пропорційно визначеній потребі у частковій компенсації. Після цього бюджетні призначення спрямовують уповноваженим банкам (п. 14 Порядку № 130).
Уповноважені банки протягом 3 банківських днів із дати отримання бюджетних коштів від Мінекономіки перераховують їх на поточні рахунки сільгосптоваровиробників згідно із зазначеними в реєстрах сумами та протягом 5 робочих днів повідомляють про це до Мінекономіки.

Розмір компенсації

Часткову компенсацію надають сільгоспвиробникам на безповоротній основі в розмірі 25% вартості (без урахування ПДВ) придбаних техніки чи обладнання.

Для розрахунку компенсації беруть вартість техніки з акта приймання-передання й інших документів, що підтверджують оплату через уповноважений банк (п.10 Порядку № 130).

УВАГА! ВАЖЛИВО!

Сільськогосподарську техніку чи обладнання, вартість яких була частково компенсована з бюджету, не можна відчужувати протягом 3 років, та її мають використовувати за призначенням. Інакше — сільгоспвиробник повинен буде повернути отримані бюджетні кошти й буде позбавлений права отримувати часткову компенсацію сільськогосподарських техніки чи обладнання на 3 роки. 
У разі встановлення контролерами факту незаконного отримання бюджетних коштів такі кошти також мають повертати до держбюджету (у місячний строк), і сільгоспвиробник на 3 наступні бюджетні роки втрачає право на отримання часткової компенсації.

Заощаджуй власні кошти з БК "ВИМАЛСПЕЦБУД"!

 

 

 

Прикрипіти документ
Очистить