Про компанію

Група компаній ВИМАЛ - це група приватних компаній яка бере свій початок з 1992 року, основною філософією якої є слова її творця Віктора Лазара - «Краще втратити гроші, ніж репутацію!».

У структуру групи входить 3 компанії, які є безперечними лідерами у своїй сфері і регіоні. Серед них "ВИМАЛ" - найбільший виробник крохмалю в східній Євразії, що не має аналогів від меридіана м.Чернігова до берегів Жовтого моря Китаю, "ВИМАЛ-АГРО" - сільськогосподарське підприємство з банком землі 2500 гектарів і 15 річною історією, і машинобудівне підрозділ " ВИМАЛСПЕЦБУД ", що є єдиним в регіоні підприємством, що успішно здійснює проекти промислового будівництва від проектування до здачі "під ключ" і в той же час має всі засоби і умови для проектування і виготовлення обладнання, спеціалізацією якого є харчова промисловість, особливо обладнання з яким ми маємо більш ніж 25 річний досвід роботи - обладнання для підготовки та переробки картоплі.

Наша компанія провела тисячі годин на розрахунки і експерименти для безкомпромісного результату роботи наших технічних рішень і обладнання. Ми, ведучи інтенсивну міжнародну діяльність так само заслужили повагу всіх міжнародних лідерів у виробництві обладнання для переробки картоплі і маємо схвалення і позитивні відгуки про наших технічних рішеннях.
Працюючи більше 26 років в крохмальної бізнесі, всі наші розробки ми спочатку перевіряємо на власних виробництвах, таким чином пропонуючи замовникові 100% готовий продукт та вирішення його проблем. І саме цей досвід дозволяє нам впроваджувати ті рішення які з упевненістю відповідають на питання ЦІНА - ЯКІСТЬ. Ми не пропонуємо те, що не будемо готові встановити у себе. 

Ми як і Ви – бізнесмени і нам не треба пояснювати що таке простої, чи вартість ремонтів і саме тому наше обладнання вже на стадії його розробки несе в собі цю філософію, бізнес філософію що орієнтована на максимальну ефективність. 
Скориставшись нашими послугами, ви отримаєте кращі технічні рішення, обладнання, комплектуючі на яких воно грунтується і технологію на якій це все базується і що найголовніше - за розумні кошти.

Прикрипіти документ
Очистить