Водовідведення та водопостачання, гідротехнічні споруди

 • dfgdfg
 • dfgdfg
 • dfgdfg
 • dfgdfg
 • dfgdfg

Комплекс робіт по проектуванню та монтажу систем водопостачання та водовідведення від БК "ВИМАЛСПЕЦБУД":

 • оцінка вихідних даних при проектуванні систем водопостачання та проектуванні систем каналізації на початку роботи; 
 • технічні характеристики об'єкта та вимоги до майбутньої експлуатації;
 • точний розрахунок та проектування кожного вузла водоспоживання та водовідведення;
 • монтаж, демонтаж та ремонтні роботи даної системи;

Водопровід та каналізація  – це системи, призначені для забезпечення споживачів необхідною кількістю води та відводу стоків і нечистот. Для здійснення монтажу систем водопроводу та каналізації необхідно розробити проект.

Гідротехнічні споруди - це споруди для використання водних ресурсів, а також для боротьби зі шкідливим впливом вод: греблі й дамби різного призначення та їхні конструктивні елементи:

 • водоскиди, водоспуски;
 • споруди водовідведення: тонелі, канали, труби, лотки;
 • регуляційні споруди, накопичувачі промислових відходів.

БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" має необхідні знання та досвід проектування внутрішніх та зовнішніх систем водопроводу та каналізації, водопровідних і каналізаційних насосних станцій та гідротехнічних споруд.

Водовідведення – система, що призначена для відведення стічних вод від споживачів всіх категорій. Сучасна система водовідведення – централізована, тобто складається з внутрішніх та зовнішніх мереж водовідведення, насосних станцій та очисних споруд. 

БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" надає повний комплекс послуг з проектування та виконує збір вихідних даних, розробку пояснювальної записки, проведення необхідних розрахунків, складання плану прокладки мереж, погодження проекту у відповідних експлуатуючих і наглядових організаціях.

Сучасна система водопостачання – складна мережа, основна мета якої – транспортування води від джерела (водоймище, свердловина) до споживача. Система водопостачання першочергово повинна буди надійною, забезпечувати споживачів водою відповідної кількості та у відповідній кількості. Багатолітній досвід фахівців нашої компанії та успішний монтаж запроектованих систем водопостачання – лише підтверджують професійне ставлення нашої команди до отриманих завдань.

Проектування водовідведення та водопостачання

Проектування водопостачання та каналізації, незалежно від масштабів і складності монтажу, вимагають ретельного підходу. Навіть на відносно малих об'єктах жодна монтажна бригада не впорається із завданням без точного проекту.

При проектуванні систем водопостачання та проектуванні систем каналізації на початку виконується оцінка вихідних даних, в які включені як технічні характеристики об'єкта, так і вимоги до майбутньої експлуатації, зокрема, опис можливих пікових навантажень. Ці дані є основою для майбутнього проектування систем водовідведення, так як саме на базі їх проводяться подальші розрахунки.

Потім виконується точний розрахунок водоспоживання та водовідведення, що дозволяє визначити необхідні параметри обладнання. Після проводиться проектування кожного вузла систем з аналогічними розрахунками, що дає можливість забезпечити безперебійне функціонування каналізації та водопостачання як в цілому, так і без появи «вузьких місць» при певних умовах. Дані розрахунки при проектуванні систем водовідведення враховують особливості експлуатації устаткування, в тому числі - заростання труб і природний знос тих чи інших елементів систем.

Далі виконується точне проектування систем водопостачання і систем каналізації, надаються схеми і документально описуються вузли введення і випуску.

На підставі даних документів можна починати постачання і монтаж обладнання для впровадження водопостачання і каналізації на будь-якому типі об'єктів, включаючи великі промислові, адміністративні і громадські. Завдяки якості проектування водовідведення та проектування систем водопостачання, що реалізуються в компанії БК "ВИМАЛСПЕЦБУД", ви отримуєте більше ніж ефективне рішення, що дозволяє забезпечити високий рівень надійності всіх систем.

Монтаж водопостачання

БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" здійснює всі види послуг, спрямованих на проектування і монтаж водопостачання. Наші фахівці мають високу кваліфікацію, маючи великий досвід в даній області. Довіривши роботи щодо забезпечення будинку водою нашої компанії, Ви можете навіть не сумніватися в тому, що вони будуть виконані професійно і якісно.

Для того щоб система водопостачання добре функціонувала, споживана Вами вода була належної якості, а її натиск був достатнім, і не виникало ніяких перебоїв з подачею, необхідно, щоб виконавець, який здійснює проектування, а також монтаж водопостачання підійшов відповідально до поставлених перед ним завдань. Лише детальний підбір обладнання і грамотний вибір варіанту подачі води можуть гарантувати, що у Вас не виникне жодних проблем із забезпеченням водою в майбутньому. БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" здійснює проектування і монтаж водопостачання для приватних будинків і організацій, незалежно від призначення будівель і споруд вже багато років. Ми знаємо, як забезпечити належний і якісний результат.

Звернувшись в компанію БК "ВИМАЛСПЕЦБУД", Ви отримаєте повний комплекс послуг, пов'язаних із забезпеченням житла водою. Монтаж водопостачання передбачає роботи по забезпеченню забору води, її нагрівання, а також розподілу.

Монтаж каналізації

Каналізація є частиною систем водопостачання та водовідведення, що служить для видалення продуктів життєдіяльності людини, а також побутових і стічних вод. Також під каналізацією розуміється будь-яка система каналів, що служить для прокладки кабелів під землею. Каналізація буває зовнішня і внутрішня, централізована і автономна.

Монтаж каналізації - серйозна робота, яка під силу тільки досвідченим професіоналам. Неправильний монтаж каналізації може призвести до порушення роботи систем водопостачання і водовідведення. Фахівці нашої компанії зможуть виконати будь-які роботи по монтажу каналізації і вдосконалення її роботи.

Монтаж приватної каналізації включає в себе наступні роботи:

 • виїзд фахівця на місце;
 • зняття необхідних замірів та оцінка ситуації;
 • розрахунок вартості монтажу каналізації;
 • встановлення гарантійного терміну, необхідного для проведення монтажу каналізації;
 • демонтаж старої каналізації (по-необхідності);
 • установка нової сучасної каналізації в заздалегідь обумовлений термін.

Монтаж насосних станцій

Насосна станція - це комплекс обладнання, призначеного для автоматичної подачі води з різних джерел. Використовується в приватному і комерційному секторі, де немає центрального водопостачання.

Основними вузлами насосної станції є: насос, електродвигун, гідроакумулятор, реле тиску, автоматика контролю і управління. Як правило, насосна станція являє собою єдиний модуль, монтаж якого здійснюється комплексно бригадою фахівців.

При установці насосних станцій враховуються різні дані, ігнорування хоча б одного з яких призведе до неправильної роботи обладнання. Підбір станції здійснюється виходячи з кількості споживачів і характеру джерела води.

Після монтажу обладнання проводиться настройка і тестовий запуск насосної станції, що дозволяє встановити оптимальний режим роботи системи. Насосні станції останнього покоління - це компактне і надійне обладнання, придатне до експлуатації в несприятливих умовах.

БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" спеціалізується на професійній установці насосних станцій з подальшою наладкою устаткування. Наші фахівці однаково успішно монтують як стандартні, масового випуску насосні станції, так і розроблені за індивідуальним проектом автоматичні системи водопостачання. При установці насосних станцій використовуються тільки якісні, сертифіковані матеріали, комплектуючі та замінні елементи.

Ми завжди раді Вам допомогти, наші експерти готові дати повну консультацію і втілити Ваші ідеї в життя! (Перейти до контактів)

Прикрипіти документ
Очистить