Прямий приводний рольганг ROLL CONVEY TECH (RD)

  • dfgdfg
  • dfgdfg
  • dfgdfg
  • dfgdfg
  • dfgdfg
  • dfgdfg
  • dfgdfg
  • dfgdfg

Типові технічні характеристики прямих приводних рольгангів від БК ”ВИМАЛСПЕЦБУД”:

  • продуктивність від 100 до 50 0000 кг/год;

  • довжина конвеєру індивідуально під потреби Вашого виробництва;

  • ширина конвеєру від 200 до 3 500мм;

  • мобільні або стаціонарні рольганги;

  • тип приводу: мотор-редуктор;

  • профіль полотна конвеєра: прямий горизонтальний або із змінним кутом нахилу полотна;

  • швидкість транспортування: постійна або регульована;

 

 

Прямий приводний рольганг - це транспортний пристрій, який забезпечує безперервне переміщення вантажів різної ваги і габаритів на задану відстань. Його особливістю є наявність мотора-редуктора, який призводить конструкцію в рух. 

Конвеєр роликовий привідний (рольганг) призначається для переміщення штучних вантажів з плоским дном, наприклад: коробки, палети, дерев’яні заготовки, лотки з продукцією і т.д, служать для доставки грузів по цеху або між цехами і складами. Вони експлуатуються в різних областях і знижують трудовитрати при складуванні і навантажувальних роботах.

Рольганг привідний - це обладнання, в якому вантаж може переміщатися як горизонтально, так і під кутом на певну висоту.  На відміну від стрічкових конвеєрів, рольганги можуть переміщувати досить важкі вантажі до 1500 кг/м3.

Особливості роботи та конструкції прямого приводного рольгангу

Візуально приводний рольганг має рамкову конструкцію з певною кількістю зафіксованих на ній роликів. Конвеєрні ролики мають циліндричну форму. Вони встановлюються на нерухомі осі і обертаються за допомогою шарикопідшипників. У рух ролики призводить мотор-редуктор, який пов'язаний з ними ланцюговим або пасовим передавальним пристроєм. Відстань між роликами може бути будь-якою, проте рекомендується, щоб було не більше 1/3 довжини переміщуваного вантажу.

Завдяки тому, що рольганг служить для пересування вантажів не тільки по горизонталі, але і під невеликим кутом вгору (до 7° для важких і 12° при транспортуванні легких вантажів), його застосування дозволяє автоматизувати операцію пересування вантажу по складу або підприємству, надає можливість конструювання маршруту будь-якої геометрії.

Приводні ролики

Приводні ролики складаються з корпусу, шпинделя, підшипника і приводного елемента. Вісь такого ролика прикріплена до елементу передачі потужності. Таким елементом може бути зірочка або шків. Приводні ролики отримують крутний момент через вісь з призматичним входом, наприклад від мотор-редуктора, прикріпленого безпосередньо до сторін конвеєра. Таким чином, подальша передача потужності з такого ролика можлива для іншого в конвеєрі з використанням ланцюга або ременя.

Роликовий конвеєр можна приводити в рух різними способами. При виборі приводу важливо врахувати наступне:

  • вага вантажу;
  • швидкість транспортування;
  • концепція приводу (нежорсткий привід / жорсткий привід);
  • довжина конвеєра;
  • умови навколишнього середовища;
  • тип приводного елемента.

Доступні типи приводу рольгангу:

  1. Плоский приводний ремінь. Конвеєрні ролики приводяться в рух плоскої стрічкою, встановленої під роликами. Для цієї концепції використання підходять всі серії конвеєрних роликів з підшипниками.
  2. Круглий приводний ремінь. Передача руху за допомогою круглого ременя здійснюється від ролика до ролика або по вертикальній осі під роликом.
  3. Поліклиновий приводний ремінь. Конвеєрні ролики приводяться в рух ребристими ременями.
  4. Зубчастий приводний ремінь. Конвеєрні ролики оснащуються зубчастим елементом, з трапецієподібної або напівкруглої форми зубів і приводяться в рух зубчастими ременем.
  5. Ланцюгова передача. Конвеєрні ролики оснащуються приводними зірочками і приводяться в рух ланцюгом в залежності від концепції приводу. Види ланцюгового приводу:
  • тангенціальний привід - кілька конвеєрних роликів, оснащених приводними зірочками, приводяться в рух одним спільним приводним ланцюгом розташованого до них по дотичній. У зачепленні знаходиться тільки один зуб приводної зірочки. Рух ланцюга регулюється ланцюгової направляючою і притискними роликами. Якщо тангенціальна ланцюг йде поверх конвеєрних роликів, кінцеві ролики знаходяться в нормальному зачепленні;
  • кільцевій привід - конвеєрні ролики, оснащені привідними двома зірочками, приводяться в рух ланцюговою передачею від ролика до ролика попарно.

Як підібрати необхідний приводні ролики для конвеєру, які використовуються для передачі потужності?

Ролики з канавками забезпечують передачу енергії за допомогою ременів, виготовлених за стандартом з двома жолобами, розташованими один щодо одного з інтервалом 30 мм, в разі передачі потужності від ролика до ролика або з одиночним жолобом, в разі передачі потужності на ролики від валу, розташований перпендикулярно роликам. В цьому випадку рекомендується використовувати спеціальні кільця на валу для збільшення діаметра прокручувати ременя, його перпендикулярного положення щодо роликів і можливості отримання «тертя» - всі ці елементи значно підвищують життєздатність ременів. 


У разі роликів з нержавіючої сталі, щоб уникнути деформації труби в жолобах і в роликах діаметром не більше 50 мм для передачі енергії з використанням ременів застосовуються ролики з головками з поліаміду (для використання в харчовій промисловості).


Ролики з головками для передачі потужності з використанням поліклинових ременів. Вони мають набагато більш високу ефективність, яка виходить при такому типі передачі в порівнянні з круглими ременями (в традиційному рішенні можлива передача енергії від одного мотор-ролика до п'яти роликів і з використанням поліклинових ременів) обумовлює їх особливу привабливість.

Ролики з зірочками. Другий спосіб передачі енергії - використання роликового ланцюга, яка дозволяє переміщати важкий груз. Представлені ролики з одинарним або подвійним вінцем, які забезпечують передачу потужності з використанням стандартного роликового ланцюга.
 

 

Переваги привідного рольганга від БК “ВИМАЛСПЕЦБУД”:

  • дозволяють значно зменшити трудомісткість всього процесу переміщення вантажу за рахунок наявності електродвигуна;
  • висока продуктивність. Збільшують продуктивність переробки і швидкість виконання робіт при навантаженні розвантаженні;
  • економія виробничих площ. Дают можливість заощадити площу виробничого і складського приміщення за рахунок невеликого розміру;
  • надійна конструкція. Відрізняються надійністю конструкції, довговічністю і простотою експлуатації;
  • індивідуальне проектування виробу. Доступні в будь-якій комплектації за бажанням клієнта. Також можна вибрати довжину конвеєра і його вантажопідйомність.

Ми розташовані в Чернігові, і виробляємо прямі приводні рольганги будь-яких розмірів під замовлення, виходячи з вимог замовника в найкоротші терміни за привабливими цінами. Купити прямі приводні рольганги виробництва БК "ВИМАЛСПЕЦБУД" Ви можете через оформлення онлайн-заявки або звернувшись по телефону(Перейти до контактів)

 

Прикрипіти документ
Очистить